ZOMBI CEPHESI
ZOMBI CEPHESI Sevilen savaş oyunlarının arasına yeni bir oyun daha eklendi Zombi Cephesi. Zombi ...
 
 

MUTANT DÜNYASI 2

MUTANT DÜNYASI 2 Mutant oyunu savaş oyunları arasında yer alan ve eğlenceli, zevkli oyunlardan biridir. Mutant karakteri sizin kontrolleriniz altına girecek ve ona saldıracak olan yaratıkları yok etmeniz gerekli. Bunu yaparken karakterin sağlığını korumak zorundasınız. Aksi taktirde oyunda başarısız da olabilirsiniz. Karakterinizi kontrol etmek ve onu hareket ettirmek için yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor. Ateş edebilmek ve silahı kullanmak için mouse kullanmalısınız. Oyunda silahlarınızın şarjörü bittiği zaman onu doldurmanız gibi bir ihtiyaçınız yok. Çünkü; silahlar otomatik. Oyunda birde özel silahlarınız da olacak. O silahları görmek için "1,2,3,4,5" tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz. İyi eğlenceler.
Bu Oyunu Başlatmak İçin Tıklayınız

------------------------------- Sponsorlu Bağlantılar -----------------------------------------


Savaş Oyunları

Sitemizdeki tüm Savaş Oyunları tek tek elle yüklenmiştir ve çocuk ruh sağlığına olumsuz etki yapabileceği düşünülen oyunlar mümkün olduğunca eklenmemeye çalışılmıştır.
Yinede gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir. Oyunlardan sakıncalı olabileceğini düşündüklerinizi bize iletirseniz en kısa sürede gereken yapılacaktır.

En güzel, Savaş Oyunları, Savaş Oyunu, ve benzeri, Savunma Oyunları,  içeren sitemiz, sürekli güncellenerek hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Daha ne bekliyorsunuz, Hadi Eğlenceye.© Copyright 2012