Mücadeleci Rambo
Oyun yüklendikten sonra play butonuna basarak savaş oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun da R...
 
 

Ninja Savaşı

Savaş oyunlarına bir yenisi daha eklendi. Severek oynayacağınızı düşündüğümüz ninja savaşı oyununda tek başınızasınız ve korsanlar kılıçlarıyla size saldırıyorlar. Korsanlar çok hızlı hareket ediyor. Sizin da dikkatli ve hızlı olmanız gerek. Yoksa siz korsanları öldürmeden onlar sizi öldürebilir. Ninjaların savaş da ne kadar başarılı olduğunu bilirsiniz. Bu savaş yeteneğinizi kullanarak korsanları öldürün ve oyunu kazanın. Oyun yüklendikten sonra play butonuna basarak oynayabilirsiniz. Oyunda ninjayı hareket ettirmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanın ayrıca ateş etmek için boşluk tuşuna basın. İyi Eylenceler...
Bu Oyunu Başlatmak İçin Tıklayınız

------------------------------- Sponsorlu Bağlantılar -----------------------------------------


Savaş Oyunları

Sitemizdeki tüm Savaş Oyunları tek tek elle yüklenmiştir ve çocuk ruh sağlığına olumsuz etki yapabileceği düşünülen oyunlar mümkün olduğunca eklenmemeye çalışılmıştır.
Yinede gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir. Oyunlardan sakıncalı olabileceğini düşündüklerinizi bize iletirseniz en kısa sürede gereken yapılacaktır.

En güzel, Savaş Oyunları, Savaş Oyunu, ve benzeri, Savunma Oyunları,  içeren sitemiz, sürekli güncellenerek hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Daha ne bekliyorsunuz, Hadi Eğlenceye.© Copyright 2012